Новини в розділі Нерухомість

Додати оголошення
Новини Нерухомість Всі рубрики 2012




Виводити по:
Новини по вашому запиту
Нерухомість. Оренда офісної нерухомості у Києві.
04.05.2012, 10:46

Оренда офісної нерухомості у Києві.

Розділ: Комерційна нерухомість

Оренда офісів у Києві - це більш трудомісткий процес, ніж зняти квартиру або кімнату. Щоб грамотно орендувати офісне приміщення, важливо знати безліч нюансів, і особливості ринку офісної нерухомості. ... Детально

Нерухомість. Покупка квартири на етапі будівництва
24.04.2012, 01:55

Покупка квартири на етапі будівництва

Розділ: Житлова нерухомість

Людина, що вирішила купити житло, часто розглядає варіант придбання квартири в споруджуваному будинку. Природно, в цьому випадку є встановлений ризик опинитися в скрутному розташуванні при затримці зд ... Детально

Нерухомість. Таунхауси входять в моду.
23.04.2012, 01:47

Таунхауси входять в моду.

Розділ: Заміська нерухомість

Останнім часом намітилася тенденція на покупку таунхаусів, тим самим стаючи альтернативою звичайних квартир т.к даний проект за вартістю нічим не відрізняється. Треба зазначити що такі будинки площею ... Детально

Нерухомість. Оплата послуг жкг через інтернет.
22.04.2012, 01:28

Оплата послуг жкг через інтернет.

Розділ: Житлова нерухомість

Коли то в далекі часи щоб оплатити за комунальні витрати доводилося вистоювати велику чергу і витрачати на це пів дня. Але з приходом інтернету ситуація може кардинально зміниться т.к приемущество ная ... Детально

Нерухомість. Сайти з продажу об'єктів нерухомості без посередників.
20.04.2012, 01:11

Сайти з продажу об'єктів нерухомості без посередників.

Розділ: Житлова нерухомість

У сучасний період часу спостерігається широке поширення сайтів, спрямованих на продаж об'єктів нерухомості. Але не всі з цих сайтів можна по праву вважати гідними вашої уваги.Хочеться розповісти про о ... Детально

Нерухомість. Що врахувати при покупці заміського будинку?
19.04.2012, 01:07

Що врахувати при покупці заміського будинку?

Розділ: Заміська нерухомість

Придбання заміського будинку - справа нелегка. Найбільш такого, воно, швидше тільки, затребує від вас величезних витрат - як валютних, отак і вашого вільного часу. Швидше тільки, ви витратите багато ч ... Детально

Нерухомість. Плюси і мінуси готової квартири з обробкою.
18.04.2012, 01:03

Плюси і мінуси готової квартири з обробкою.

Розділ: Житлова нерухомість

На сьогоднішній день переважна кількість забудовників пропонує квартири з обробкою і якщо раніше оснащували в основному квартири економ класу, то зараз така опція доступна і в бізнес сегменті.Внутрішн ... Детально

Нерухомість. Операції з обміну та продажу нерухомості.
17.04.2012, 11:11

Операції з обміну та продажу нерухомості.

Розділ: Житлова нерухомість

Будь-які операції з продажу та купівлі будинків стануть досить затребуваними в країні, бажають хорошого досвіду і підтримки від хороших фахівців. Якість всієї нерухомості в містах Росії на душу населе ... Детально

Нерухомість. Межування і топографічна зйомка для визначення справжніх меж ділянки.

Межування - це визначення меж земельної ділянки, в комплексі включає в себе і землевпорядкування, і кадастрові роботи, і геодезію. Це досить трудомісткий процес, який вимагає певних грошових витрат, о ... Детально

Нерухомість. Як правильно вибрати і оцінити квартиру?
15.04.2012, 10:58

Як правильно вибрати і оцінити квартиру?

Розділ: Житлова нерухомість

Кожен з жителів нашої величезної країни стояв перед вибором «новенької» квартири, і кожен ставив собі питання як правильно її вибрати, за якими критеріями оцінювати, щоб не помилитися у своєму виборі ... Детально