Новини в рубриці Житлова нерухомість

Додати оголошення
Новини Нерухомість Житлова нерухомість 2012




Виводити по:
Новини по вашому запиту
Нерухомість. Квартира в новобудові або вторинна нерухомість?
21.08.2012, 12:08

Квартира в новобудові або вторинна нерухомість?

Розділ: Житлова нерухомість

Якщо перед вами стоїть питання про покупку квартири, то доведеться зробити нелегкий вибір: придбати в новостроящемся будинку або ж зупинити свій погляд на вторинному житло. В обох випадках можна знайт ... Детально

Нерухомість. Агенції з нерухомості. Всі за і проти.
16.08.2012, 12:57

Агенції з нерухомості. Всі за і проти.

Розділ: Житлова нерухомість

В даний момент, житло стало менш доступним через цінову політику в цій галузі. Кредит взяти дуже складно, а той хто бере, до повного погашення кредиту, переплачує пристойні гроші.Отже, є деяка сума, я ... Детально

Нерухомість. Основні ознаки елітного житла.
14.08.2012, 02:05

Основні ознаки елітного житла.

Розділ: Житлова нерухомість

Останнім часом в нашій країні біля назви споруджуваних житлових будинків стала з'являтися приставка «елітний», тому що це дозволяє підвищити купівельний інтерес до об'єкта нерухомості і відразу впад ... Детально

Нерухомість. 3 обмана, які чекають вас при продажу квартир.
13.08.2012, 01:08

3 обмана, які чекають вас при продажу квартир.

Розділ: Житлова нерухомість

В угоді з нерухомістю обдурити можуть все. Варіантів шахрайства тут багато. І все ж є три найпоширеніші варіанти, які ми зараз і назвемо.Варіант 1Отже, ви продавець і шукаєте ріелтерську компанію, щоб ... Детально

Нерухомість. При продажу квартири остерігайтеся фальшивих грошей!
09.08.2012, 12:07

При продажу квартири остерігайтеся фальшивих грошей!

Розділ: Житлова нерухомість

При продажу квартири остерігайтеся фальшивих грошей!При взаєморозрахунках шахрайство теж цілком можливо. Ми не станемо зараз розбирати обманні дії покупця без використання банківської комірки. Там ком ... Детально

Нерухомість. Як не програти в ціні при терміновий продаж квартири?
08.08.2012, 01:38

Як не програти в ціні при терміновий продаж квартири?

Розділ: Житлова нерухомість

Продаж квартири - складна і багатобічна завдання, враховуючи що люди, які вирішили робити це в терміновому порядку, як правило перебувають з обмежених фінансових обставин. Але ж для того, щоб отримати ... Детально

Нерухомість. Як вибрати гарного ріелтора?
07.08.2012, 12:47

Як вибрати гарного ріелтора?

Розділ: Житлова нерухомість

Найпростішим способом придбати хорошу квартиру, продати її або ж узяти в оренду є звернення по допомогу до ріелтора. На жаль, далеко не кожна людина погодиться на співпрацю з агентством, адже відомо ... Детально

Нерухомість. Як агентства нерухомості обманюють клієнтів.
31.07.2012, 01:04

Як агентства нерухомості обманюють клієнтів.

Розділ: Житлова нерухомість

Багато клієнтів, які збираються звернутися за допомогою в велике агентство нерухомості, вважають що зможуть здійснити угоду, без ризику для себе. Однак на практиці, все виглядає не так вже без хмарно. ... Детально

Нерухомість. Спектр послуг агентств нерухомості.
26.07.2012, 03:30

Спектр послуг агентств нерухомості.

Розділ: Житлова нерухомість

Спектр послуг, що надаються різними агентствами нерухомості, практично однаковий. Сюди входять угоди купівлі-продажу, варіанти обмінів, оренда, оцінка нерухомого майна. Це стосується як житлових, так ... Детально

Нерухомість. Як купити собі квартиру?
25.07.2012, 10:13

Як купити собі квартиру?

Розділ: Житлова нерухомість

Як жити молодій сім'ї? Де ростити дітей? Такі питання виникають у 90% молодих сімей і не тільки. Звичайно, можна жити з батьками і тулитися: 2 сім'ї в тісному двушке. Але хочеться мати своє гніздечко ... Детально

Назад