Новость в рубрике Аренда недвижимости
Добавить объявление
Новости Недвижимость Аренда недвижимости 2012-08-20 Зняти квартиру без посередників: плюси і мінуси.


Недвижимость. Зняти квартиру без посередників: плюси і мінуси.
20.08.2012, 12:16

Зняти квартиру без посередників: плюси і мінуси.

Раздел: Аренда недвижимости

Якщо ви плануєте зняти квартиру, то мимоволі виникне питання: зробити се самому або звернутися в агентство нерухомості. Обидва ці варіанти на сьогоднішній день прийнятні, проте який з них краще. У чому полягають сильні та слабкі сторони того й іншого.

Відразу варто сказати, що єдиним слабким місцем роботи агентств нерухомості в порівнянні з самостійним пошуком квартир є ціна. Адже якщо ви все робите самостійно, то вам і платити не треба. Проте чи дійсно у вас вийде заощадити.

Почнемо з того, що оголошення про здачу квартири в оренду вам доведеться шукати в газеті. Потім подзвонювати десятки варіантів. А це витрати на стільниковий зв'язок. Потім вам доведеться їздити і оглядати квартири. І ці витрати ляжуть знову на ваші плечі. При цьому немає гарантії, що ви зможете знайти відповідний варіант. Після того як ви все ж знайдете квартиру, необхідно буде оформити договір. Якщо ви не юрист, то зробити це буде вкрай складно. Плюс не зайвим буде побачити документи на квартиру і дізнатися хто власник, щоб надалі не виникло проблем.

Але всіх цих непотрібних турбот і витрат вам вдасться уникнути, якщо ви довірите виконання цієї роботи професіоналам. Співробітники агентства нерухомості підберуть вам підходящий варіант квартири в співвідношенні ціна-якість і допоможуть з оформленням паперів.

Комментарии (0)

Для того чтобы оставить комментарий пожалуйста авторизируйтесь! Перейти к авторизации


Последние новостиВыберите причину жалобы