Новини в розділі Нерухомості та Будівництва

Додати оголошення
Новини Всі розділи Всі рубрики 2012




Виводити по:
Новини по вашому запиту
Нерухомість. Чи варто при зніманні квартири приймати майно під розпис?
22.08.2012, 01:21

Чи варто при зніманні квартири приймати майно під розпис?

Розділ: Оренда нерухомості

Трапляється таке, що десь через три місяці після здачі квартиру в оренду приходять судові пристави. Справа в тому, що власником, припустимо, є фізична особа. Власник квартири заборгував банку пристойн ... Детально

Нерухомість. Квартира в новобудові або вторинна нерухомість?
21.08.2012, 12:08

Квартира в новобудові або вторинна нерухомість?

Розділ: Житлова нерухомість

Якщо перед вами стоїть питання про покупку квартири, то доведеться зробити нелегкий вибір: придбати в новостроящемся будинку або ж зупинити свій погляд на вторинному житло. В обох випадках можна знайт ... Детально

Нерухомість. Зняти квартиру без посередників: плюси і мінуси.
20.08.2012, 12:16

Зняти квартиру без посередників: плюси і мінуси.

Розділ: Оренда нерухомості

Якщо ви плануєте зняти квартиру, то мимоволі виникне питання: зробити се самому або звернутися в агентство нерухомості. Обидва ці варіанти на сьогоднішній день прийнятні, проте який з них краще. У чом ... Детально

Будівництво. Установка кондиціонера в квартиру.
17.08.2012, 01:42

Установка кондиціонера в квартиру.

Розділ: Будматеріали і технології

З настанням спекотної погоди, кількість бажаючих встановити кондиціонер, різко зростає. На сьогоднішній день, на ринку присутня широкий вибір моделей, різних виробників. Переважна більшість покупців, ... Детально

Нерухомість. Агенції з нерухомості. Всі за і проти.
16.08.2012, 12:57

Агенції з нерухомості. Всі за і проти.

Розділ: Житлова нерухомість

В даний момент, житло стало менш доступним через цінову політику в цій галузі. Кредит взяти дуже складно, а той хто бере, до повного погашення кредиту, переплачує пристойні гроші.Отже, є деяка сума, я ... Детально

Нерухомість. Що буде, якщо іпотечні ставки знизяться до 2% річних?
15.08.2012, 02:48

Що буде, якщо іпотечні ставки знизяться до 2% річних?

Розділ: Іпотека і фінанси

В Україні це можливо поки лише теоретично. Але чому б і не помріяти? Давайте уявимо, що завтра вранці всі банки нашої країни оголосять про іпотечне кредитування під 2 відсотки річних у гривнях, але вс ... Детально

Нерухомість. Основні ознаки елітного житла.
14.08.2012, 02:05

Основні ознаки елітного житла.

Розділ: Житлова нерухомість

Останнім часом в нашій країні біля назви споруджуваних житлових будинків стала з'являтися приставка «елітний», тому що це дозволяє підвищити купівельний інтерес до об'єкта нерухомості і відразу впад ... Детально

Нерухомість. 3 обмана, які чекають вас при продажу квартир.
13.08.2012, 01:08

3 обмана, які чекають вас при продажу квартир.

Розділ: Житлова нерухомість

В угоді з нерухомістю обдурити можуть все. Варіантів шахрайства тут багато. І все ж є три найпоширеніші варіанти, які ми зараз і назвемо.Варіант 1Отже, ви продавець і шукаєте ріелтерську компанію, щоб ... Детально

Нерухомість. До чого призводить нелегальне знімання квартири через приватного посередника?

Неперевірена з юридичної точки зору квартира обіцяє проблеми не тільки покупцям на ринку нерухомості, але і наймачам на ринку оренди. І нехай наймачі в результаті шахрайства втрачають не такі великі г ... Детально

Нерухомість. При продажу квартири остерігайтеся фальшивих грошей!
09.08.2012, 12:07

При продажу квартири остерігайтеся фальшивих грошей!

Розділ: Житлова нерухомість

При продажу квартири остерігайтеся фальшивих грошей!При взаєморозрахунках шахрайство теж цілком можливо. Ми не станемо зараз розбирати обманні дії покупця без використання банківської комірки. Там ком ... Детально

Назад